INNE KRAJE


W drodze do Munzur Vadisi

30 Maja 2015

Ubierzcie się, bo oto zabieramy Was w podróż przez górskie ostępy wschodniej Anatolii. Będzie wietrznie, pochmurno i tylko z rzadka przedzierać się będzie słońce. Niniejszy tekst to pierwsza część dłuższego artykułu traktującego o tureckim Kurdystanie.

Gruzja autostopem

25 Maja 2015

Wpis dla tych, którzy wybierają się do Gruzji i planują poruszać po niej autostopem. Zbiór praktycznych informacji o tym, czego się spodziewać i jak to tam właściwie wygląda.


SAMSUNG CSC
Czy to jeszcze Turcja, czy może już Iran?

18 Maja 2015

Co byście zrobili, gdybyście obudzili się w ciemnej kabinie tira, nie pamiętając niczego i nie wiedząc nawet, w jakim kraju się znajdujecie? Ten wpis pozwoli Wam stwierdzić, czy to raczej Turcja, czy może też Iran – a tak naprawdę jest to po prostu ogromny zbiór ciekawostek na temat obu tych krajów!Kazbek – porady praktyczne

30 Kwietnia 2015

Przygotowaliśmy praktyczny wpis dotyczący organizacji wyprawy na Kazbek. Ujęliśmy w nim wszystkie kwestie, które dręczyły nas przed wyjazdem i o wyjaśnienie których często bezskutecznie pytaliśmy Internety.

Armenia: jazda na niskich tonach

13 Stycznia 2015

Czy wsiedlibyście do auta z łysym brodaczem i kierowcą, którego ledwo widzicie w ciemnościach? Podejmujcie decyzję szybko, bo dawno zapadł zmrok, a bokiem przetacza się burza! Oto historia o tym, jak poznaliśmy Narka i Vahe.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s