PORADNIKI


Kazbek – porady praktyczne

30 Kwietnia 2015

Przygotowaliśmy praktyczny wpis dotyczący organizacji wyprawy na Kazbek. Ujęliśmy w nim wszystkie kwestie, które dręczyły nas przed wyjazdem i o wyjaśnienie których często bezskutecznie pytaliśmy Internety.

Stabilizacja w podróży – czyli sposoby na ostrzejsze zdjęcia

20 Stycznia 2015

Chyba najwięcej przykrości związanych z nieudanymi zdjęciami z podróży wynika z braku ostrości spowodowanej poruszeniem aparatu. Inne rzeczy zawsze można jakoś poprawić, ale jeśli zdjęcie jest nieostre, to raczej nic już się z nim nie da zrobić. Mam dla Was kilka prostych trików, jak to poprawić.Jak radzić sobie z praniem w podróży? – poradnik

12 Grudnia 2015

Utrzymywanie ubrań w czystości to spory problem w niskobudżetowej podróży, ale wraz z doświadczeniem wyrabia się pewne nawyki. Sposobów na pranie jest mnóstwo – nie wymieniamy tutaj wszystkich, lecz raczej te, które sami uważamy za najlepsze opcje, bo zdały egzamin w naszych podróżach.


Shiraz1_DxOx
5 porad, jak nie zmęczyć się Iranem

26 Listopada 2014

Iran to kraj bardzo specyficzny i przed przyjazdem do niego należy odpowiednio przygotować się na zderzenie z odmienną kulturą i stylem życia. Oto kilka prostych porad, jak nie zrazić się do Iranu i Irańczyków, a przy tym zmaksymalizować przyjemność czerpaną z pobytu w tym kraju.Co zabrać ze sobą w podróż – poradnik

19 Lipca 2014

Pakowanie się jest czasami najtrudniejszą częścią podróży – od tego zależy nasz komfort przez cały okres wyjazdu i lepiej o niczym ważnym nie zapomnieć. Podczas kilkudniowego wyjazdu można się obyć bez jakichś udogodnień, ale wyruszając na inny kontynent lepiej zawczasu pomyśleć o wszystkim.Kiedy jeździć autostopem? – nietypowy poradnik

10 Lipca 2015

Każdy chyba wie, że stopem najlepiej jeździ się przy ładnej pogodzie, szczególnie latem, ale kiedy nie jest zbyt gorąco i duszno. Ale tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Dlatego też ten poradnik, mówiący o tym, kiedy najlepiej jeździć autostopem, dotyczy czegoś zgoła innego. A więc – kiedy?Jak zacząć jeździć stopem?

7 Lipca 2015

Jeśli jesteś osobą, która nigdy w życiu nie jeździła autostopem, a chciałaby zacząć, to dobrze trafiłeś/aś, bo właśnie dla Ciebie przeznaczony jest ten poradnik. Będzie krótko, bo nad tematem nie ma co zbytnio się rozwodzić.
Bezpieczeństwo w Maroko – poradnik

13 Czerwca 2014

Poniższy poradnik ma na celu odpowiedzenie na większość pytań, jakie zadaje sobie osoba wybierająca się do Maroka, oraz rozwianie wszelkich wątpliwości, które mogą komuś przyjść do głowy.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s